דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטה עם ליפו

דיאטה עם ליפו

סנטימטרים מיותרים במותניים וכמה קילוגרמים מיותרים תמיד הרגיזו את המין ההוגן וגם את הגברים שעוקבים בקפידה אחר המראה שלהם. לכן לעתים קרובות הם פונים לתרופות למאבק בהשמנת יתר, כלומר ל"רוצחי השומן "הפופולריים כיום.

מבער השומן Lipo 6 הוא תרופה רב-תכליתית המסייעת לסדר במהירות את הגוף.

זה כולל:

 1. קפאין, שיעניק לכם בוסט של חיוניות ואנרגיה לכל היום.
 2. קולטנים אדרנרגיים המסייעים בשריפת שומן תוך שמירה על מסת השריר.
 3. מוסיפים חומצה לינולאית מצומדת כדי לייצב את המשקל העודף.
 4. חומצות אמינו בצורת תוסף, L- קרניטין, שיכולות לעזור לכם לרדת במשקל כמה פעמים מהר יותר.

מנגנון פעולה של ליפו 6:

 1. קודם כל, האדם הנוטל תרופה זו מקטין בהדרגה את התיאבון.
 2. יתר על כן, חילוף החומרים במזון ותהליך חילוף החומרים בגוף מואצים.
 3. עודפי מים מוסרים מהגוף (המשקל העודף העיקרי).
 4. בעזרת קפאין הגוף רווי באנרגיה נוספת.
 5. תהליך הצטברות השומן מצטמצם.
 6. התרמוגנזה משופרת (בעזרת ליפו, הגוף מייצר באופן מלאכותי חום לתפקוד כל המערכות החשובות).

ארוחות בעת נטילת ליפו 6

דיאטה עם ליפועליכם לאכול אך ורק מוצרים תזונתיים, מה שאומר שהתזונה היומית צריכה להכיל בערך את המרכיבים הבאים:

 1. בשר לבן (עוף מבושל).
 2. ירקות טריים, אפויים או מאודים.
 3. דגנים מזינים ומשביעים (אורז, כוסמת, שעורה וכדומה).
 4. כמעט כל דג ובכל צורה שהיא (למעט מעושן או מיובש). כמו כן, מומלץ לצרוך דגים אדומים בשל תכולת החלבון הגבוהה שלו וחומצות אמינו מועילות שונות.
 5. אל תשכח מפירות.
 6. הגבילו את עצמכם לקמח וממתקים.

אתה צריך לאכול 4-6 פעמים ביום במנות קטנות. זה מאיץ את חילוף החומרים שלנו לשריפת שומנים שלאחר מכן. העובדה היא שכשאדם אוכל 2, או אפילו פעם אחת ביום, הגוף תופס זאת כמחסור במזון ואוחסן פחמימות ושומנים במילואים. כתוצאה מכך מצטבר שומן תת עורי.

תוכנית תזונה:
שבוע 1
כאן אנו אוכלים על פי התוכנית: בבוקר – פחמימות מורכבות, בצהריים – 50% חלבונים ו- 50% פחמימות מורכבות, בערב – 100% חלבון. אנו לא כוללים את כל המאכלים המתוקים והעמילניים, יש צורך השבוע כדי להכין את הגוף לפחות לייבוש וכדי שתתרגלו לאכול 5-6 פעמים ביום. אנו משתמשים בפחמימות מורכבות ככל האפשר – כוסמת, שיבולת שועל, אורז חום, פסטה דורום (בשבוע הראשון עד 2-2.5 גרם לכל 1 ק"ג ממשקל גופך). אנו מחליפים ממתקים בפירות, אוכלים אותם במחצית הראשונה של היום עד השעה 14-00 (במתינות). חלבונים באזור של 2 גרם לכל 1 ק"ג משקל גוף (חזה עוף, דגים, גבינת קוטג 'דלת שומן, קלמארי, הודו, בקר דל שומן) – את כל זה אנו אוכלים עם ירקות, רצוי (מלפפונים, כרוב, עגבניות, כל ירוק). שומנים עד גרם אחד לק"ג משקל גוף (אגוזים, זית, זרעי פשתן ושמנים בריאים אחרים, זרעי פשתן, אומגה 3 מכמוסות)

שבועיים
כאן הכל נשאר על פי העיקרון של השבוע הראשון, למעט פחמימות, אנו מורידים אותם ל -1.5 גרם לק"ג משקל עצמי. ניתן להעלות חלבונים ל -2.5 גרם לק"ג משקל גוף, אלה הם (גבינת קוטג 'דלת שומן (עד 5% מותר), 1% קפיר, ביצים (2 שלמות ביום, השאר חלבון), בשר מבושל, מבושל חזה עוף [לפני הבישול, הקפידו להסיר עור – כל השומן קיים!], דגי ים – מבושלים או אפויים, פירות ים, כרוב טרי, מלפפונים, עגבניות, ירקות – כמה שתרצו; תפוח, אשכולית – 1 ל ביום ורק עד השעה 14.00 סובין [ממליץ בחום – להרוות את תחושת הרעב ושימושיים מאוד בתזונה] – 1 כף כפית (בארוחת הערב). לשומן אנו שומרים ברמה של 40-50 גרם ליום מאותם מוצרים שצוינו לעיל

3 שבועות
אנו ממשיכים להפחית פחמימות, השבוע אנו יכולים להפחית ל -1 גרם לק"ג משקל גוף. אנחנו אוכלים את נורמת הפחמימות שלנו בבוקר, ולפני האימון (אם אין אימון, אז 2 ארוחות.) פירות לכל היותר 1 ליום, בבוקר – אנחנו לוקחים אותם בחשבון בנורמת הפחמימות שלנו. אנו מעלים חלבונים ל -2.5-3 גרם לק"ג משקל גוף. זה אצלנו (גבינת קוטג 'דלת שומן (עד 250 גרם ליום), ביצים (5-10 ליום, 2 שלמות, מהנחשלות – רק חלבונים), חזה עוף מבושל, דג ים מבושל או אפוי, מלפפון (3-4 ליום), צרור פטרוזיליה, סובין – 1 כף. כפית 3 פעמים ביום, שתו אופטי-גברים, מולטי ויטמינים אופטי-נשים או אנלוגים (מהשבוע הראשון – רצוי מהשני – חובה) .

4 שבועות
שבוע 4: מפחמימות, רק דייסה בבוקר 50 גרם (כוסמת, שיבולת שועל (לא פתיתים), אורז שחור). פרי אינו נכלל לחלוטין. חלבונים ברמה של 3 גרם / ק"ג. כל חלב אינו נכלל (הוא שומר על מים), חזה עוף מבושל (מומלץ להחליף את המים מספר פעמים), חלבונים מבושלים, רק ירקות ירוקים (אנו אוכלים 3-4 כפות סובין בכל ארוחה). משומני אומגה 3, שמן זרעי פשתן בבוקר על קיבה ריקה (סה"כ 40 גרם ליום. אנו מוציאים מלח למקסימום מהתזונה. ואנחנו מוציאים מים אם אתה זקוק להקלה מקסימאלית (קרא כיצד לעשות זאת על האינטרנט).

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button