דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטת קטרינה

הדיאטה פותחה על ידי מחברת ספרי ההרזיה הנמכרים ביותר קטרינה. היא ניסתה זאת על עצמה, והורידה במשקל מ -120 ק"ג ל -60 בתוך שנה וחצי בלבד, מבלי לנקוט בשיטות כירורגיות. היתרון וההבדל העיקרי של מערכת "מינוס 60" מרוב האחרים הוא שאין צורך לוותר על האוכל המועדף עליכם, ואין מוצרים אסורים.

1. עקרונות בסיסיים של מערכת "מינוס 60"

הארוחות מתחלקות בצורה הטובה ביותר לשלוש ארוחות. חטיפים אינם אסורים, העיקר שהמנות קטנות ומורכבות ממאכלים קלים, כמו ירקות או פירות.

במערכת מינוס 60 תוכלו לשתות קפה, תה ואלכוהול. עדיף להחליף סוכר מזוקק רגיל בפרוקטוז או סוכר חום בגלל הספיגה הטובה יותר שלהם בגוף ותכולת הוויטמינים שלהם. עדיף גם לשתות יין "יבש".

אתה לא יכול לדלג על ארוחת הבוקר, אתה יכול פשוט להפחית אותה למנה קטנה של גבינה או לחם שיפון.

אפשר לאכול ממתקים, אבל רק עד הצהריים. יש להשליך שוקולד חלב ולהרגיל אותו בהדרגה למריר. יש ליישם את אותו הדבר גם על לחם לבן – רק עד הצהריים. אחרי לחם שיפון, ועדיף בלעדיו. ניתן לצרוך כל אוכל לפני זמן זה בכל נפח שהוא, שכן ראשית, בשלב זה מערכת העיכול מגויסת ביותר, ושנית, אין זה סביר שניתן יהיה לאכול הרבה.

עדיף להשתמש בדגנים כתוספת: אורז, שעורה או כוסמת. באופן אידיאלי, אורז חום, מכיוון שהוא מכיל חומרים מזינים רבים, וטעמו בדיוק כמו אורז רגיל. עדיף להפחית בהדרגה את צריכת תפוחי האדמה והפסטה למינימום. סוג עיבוד הקישוט יכול להיות כל שהוא – מבושל, מבושל, מוקפץ, אך אם אפשר, הימנע מטוגן. אם זה בעייתי, עדיף להוציא מהתזונה מיונז ושמנת חמוצה.

לא מומלץ לשלב תפוחי אדמה עם בשר, רצוי להפריד בין שני מוצרים אלה.

הארוחה האחרונה צריכה להיות לפני השעה 18:00. זו לא דרישה קפדנית, אלא המלצה. אם יש צורך, תוכלו לאכול ארוחת ערב בשעה 20:00, אבל עם משהו קליל, כמו ירקות או יוגורט. עם הזמן הגוף יתרגל לארוחות "שש בערב" ורעב בערב יפסיק להטריד אותך.

מינוס 60? לא ממליץ לשתות יותר מים ממה שאתה רוצה. לכמותו בגוף לא תהיה השפעה חזקה על הליך ההרזיה, ולכן אין צורך להכריח את עצמך ולשתות מספר ליטרים של מים מדי יום. כנ"ל לגבי מלח – גם קנאות אינה מבורכת.

אין צורך לארגן ימי צום או רעב, מכיוון שהדבר עלול להלחיץ את הגוף ולשבש את מהלך הדיאטה הנכון.

2. פעילות גופנית

מערכת מינוס 60 לא תתן את התוצאות הרצויות אם לא תשלב אותה עם פעילות גופנית נכונה, המהווה מרכיב בלתי נפרד וחשוב בתוכנית הרזיה של יקטרינה מירומנובה.

יש צורך לבצע פעילויות ספורט או כושר יומיומיות (ביקור בבריכה, מועדון כושר, פעילויות פנאי פעילות, למשל, סקי או רכיבה על אופניים בשילוב עם התעמלות ביתית קלה). אם זה נראה מייגע, אז אתה יכול להפחית את מספר השיעורים, אך אתה עדיין צריך להכין ולכוון את הגוף לעומסים קבועים, אם כי קטנים. השיעורים לא אמורים להוות נטל, מבחינת משך הזמן שהם יכולים להיות גם אינדיבידואליים לחלוטין, אך ככל שיותר, יותר טוב, כמובן. נסו לא להתאמץ יתר על המידה.

3. צפה בעור שלך

מכיוון שהשפעת הדיאטה מגיעה במהירות מספקת והירידה במשקל משמעותית, יש להקפיד מאוד על מצב העור. זה נכון במיוחד עבור נשים בתקופה שלאחר הלידה או בגיל שבו פעילות ליפואטית פוחתת. קוסמטיקה, קרמים, קרצופים, עיסויים יבואו להצלה. מותר לבצע עיסוי עצמי. הודות לתסביך זה, ניתן להימנע מ"נפילה "של העור ולשמור על צורת הגוף.

4. הכנה פסיכולוגית

יש לנקוט בגישה אחראית לצד הפסיכולוגי בהכנה לדיאטה, מכיוון שלעתים קרובות גישה פנימית נכונה במיוחד עוזרת להשיג את התוצאות הרצויות. המערכת של יקטרינה מירימנובה “מינוס 60? – לא עונש על תיאבון, אלא ניסיון לעזור לגוף להיפטר ממשקל עודף, כך שזה לא אמור להיות נטל, אלא צריך להפוך לדרך חיים.

במקרה של אכילת יתר בשוגג או "תקלות", שהם טבעיים לחלוטין לכל אדם רגיל, אינך יכול להעניש את עצמך בשביתות רעב. רק שבפעם הבאה עדיף לשקול את הסיבות האפשריות שגרמו לגוף לאכול יתר על המידה, ולנסות למנוע אותן, למשל, על ידי הגדלת המנות היומיות.

5. מערכת אספקת חשמל נגישה לכולם

אין מסגרת זמן לדיאטה הנפלאה הזו, בהתחלה היא תפעל להפחתת משקל, ואז לשמור עליה. אנו יכולים לומר שתזונה זו תקבע את עקרונות התזונה שלך לכל החיים.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button