דיאטותדיאטות הרזיה

תזונה לנשים עיקריות: ביקורות, תפריטים, מוצרים, יעילות, התוויות נגד

ДИЕТА ДЛЯ БЕРЕМЕННЫХ: отзывы, меню, продукты, эффективность, противопоказания
  • דיאטות הרזיה
  • 28 באוגוסט 2018, 12:39
  • 729
  • 0 דעות

תכולת הקלוריות היומית הממוצעת היא 673 קק"ל.

הקפידו להירשם לייעוץ – החל את הדיאטה רק לאחר הסכמה עם הרופא (בעיקר לגבי משך הדיאטה המקסימלי).

דיאטה זו מבוססת על דיאטת קפיר – תפוחים, עם ההבדל היחיד שלאור הרמות ההורמונליות המשתנות אצל נשים בהריון, כמות המזון לארוחה מופחתת. דיאטה עם רעילות לא רק מפחיתה התקפי בחילה, אלא בדרך כלל עוזרת לשיפור הבריאות.
למספר דיאטות אחרות (יתרונות של תזונה רפואית) תוצאות זהות – ניתן להשתמש בדיאטה זו בשילוב עם דיאטות רפואיות אחרות, אפילו למחלות קשות.

תפריט תזונה עבור רעלת

לאחר 1-2 שעות (אך לא יאוחר משעתיים לפני השינה), עליכם לאכול מחצית מהתפוחים ולשתות חצי כוס (או פחות) קפיר דל שומן (1%) (ללא סוכר). הקפידו לבחור תפוחים ירוקים. ניתן להחליף את קפיר בחלקו בתה ירוק או במים שאינם מינרליים ולא מוגזים (שוב, ללא סוכר).

יתרונות הדיאטה לרעילות

הריון אינו מחלה. אינך זקוק למגבלות תזונתיות כלשהן (למעט השליש האחרון). באופן עקרוני, אתה יכול לאכול כל דבר. אבל בחילה לא יכולה לאפשר לך. דיאטה זו נועדה למזער בחילות, ותפוחים (בסך הכל כשני קילוגרמים ליום) יספקו לגופכם וגם לגופכם את הויטמינים והמינרלים הדרושים, וסיבי הצמח מנרמל את תפקוד המעי.

חסרונות של דיאטה לרעילות

כדי להחיל את הדיאטה, עליך להתייעץ עם הרופא שלך. תזונה זו אינה מאוזנת במלואה במינרלים וויטמינים (ללא פחמימות – אשר ייצבו עוד יותר את משקלכם). יתכן שתצטרך לקחת קומפלקסים של ויטמינים או מינרלים (אך הם עצמם עלולים לגרום להתקפי בחילה). הדיאטה אינה מתאימה לכולם – לכל אדם גוף אינדיבידואלי. אם זה מתאים לך, קבע את משך הדיאטה אצל הרופא שלך.

מאמרים בנושא

תגובה אחת

  1. trimox reglan 10 mg tablete Law enforcement officials have said that the women, Gina DeJesus, 23, Michelle Knight, 32, and Amanda Berry, 27, were kept bound in chains or rope for periods of time and that they endured starvation, beatings and repeated sexual assaults cialis 5 mg COVID 19 a recommendation to examine the effect of hydroxychloroquine in preventing infection and progression

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button