דיאטותטיפים לחיים בריאיםמתכוניםתזונה נכונה

פנקייק דיאטטי

אתה רוצה לצרוך את שני הקינוחים בזמן הדיאטה, ואתה לא רוצה לקלקל את הדיאטה שלך אז מתכון הפנקייק הדיאטטי הוא בשבילך!

בעת הכנת רשימות דיאטה המטרה העיקרית היא לשלוט על איזון השומן בגוף על ידי נטילת כמות מסוימת של קלוריות באופן מבוקר. אנשים מחפשים אלטרנטיבות שונות, מכיוון שכל הנצרכים בקטע ארוחת הבוקר בכל הרשימות המוכנות הם שלוש או פחות חמש או פחות זהים. בסוג זה של דיאטה המיוצרת עם פנקייק, ארוחת הבוקר או ארוחת הביניים מוחלפת על ידי לביבות מוכנות עם מרכיבים קלים מאוד. כך, ניתן לשלוט על שני השינויים עבור דיאטות וגם קלוריות שנלקחו בזכות הקלילות של החומרים עליהם מכינים הלביבות.

כמה קלוריות בפנקייק דיאטטי?

ביצים, חלב, קמח ובנוסף לחומרים עזר משמשים לבניית לביבות המגיעות לראש המזון שניתן להכין לחגיגת ארוחות הבוקר שלנו. אבל למרות שהבאנרים האלה טעימים מאוד, הם יכולים גם להיות חלום מפחד של הדיאטות שלנו. בגלל הקמח שאנו משתמשים בבניית לביבות שאי אפשר לעמוד בפניה, כשאנו אוכלים, כמות הקלוריות שנקבל תגדל, גם אם מעט. זה גם ימנע את היעילות של התזונה שלך, שאתה עושה עם ערכי הפחמימות הגבוהים שיש לה. טעם פנקייק מבלי לשבור את הדיאטה ארוחות בוקר בבוקר אם אתה רוצה את החגיגות שלך מספק היחלשות עם סירופ מייפל אתה יכול להכין כרזות דיאטה המיוצרות עם תכונות התומכות בכבישים וטעם בהנאה.

אם שיעורי הקלוריות בפאנרים הם שונות בהשוואה לכמות שאנו משתמשים בחומר. לדוגמא, בהנחה שאנו מכינים לביבות קמח וסוכר על ידי ביצוע התעריף הרגיל, ניתן לומר כי פנקייק אחד הוא 182 קלוריות ו -10 לביבות הן 1822 קלוריות. אז האם כמויות הקלוריות הללו חלות גם על כרזות תזונתיות? כמובן שכמויות הקלוריות שיש לביבות תזונתיות בהשוואה לחומרים המזינים שאנו משתמשים בהן יהיו זמינות. לדוגמה כף היד ושם אחד של לביבות בננה המיוצרות עם קמח מלא הוא 38 קלוריות ו -10 הוא סביב 378 קלוריות. אם העדפתך היא לפנקייקס שיבולת שועל, שאנו יכולים לומר שהוא הגיבור העיקרי שלנו, המכונה בדרך כלל לביבות דיאטה, 1 הוא 100 קלוריות.

בנוסף לנתונים אלה, אנו יכולים לומר כי קיים סיכון לעלות במשקל כאשר אנו מעריכים אותם על ידי התחשבות בנתונים שברצונך לצרוך חומרים מזינים נוספים. אבל בתוכנית עם צריכה מבוקרת ותרגילים נחוצים, תוכלו ליהנות ממנה.

כיצד לצרוך דיאטה בדיאטות פנקייק?

כיצד עלינו לצרוך את הבאנרים שיש להם פוטנציאל להוסיף קלוריות לקלוריות שלנו בגלל הקמח והסוכר הכלולים בו? למעשה, זה לא יהיה הגיוני אם כבר יש לך תוכנית דיאטה.

אבל אם אינכם מודאגים מכך, אנו מבקשים סליחה. אני בתוכנית דיאטה אבל אם תגיד שאני צריך לאכול את הבאנר הזה, כרזות דיאטה יהיו העוזרות הכי קרובות שלך. פנקייקים המיוצרים מבלי לחתוך קמח וסוכר מאוימים על ידי הקילוגרמים הזעירים שלנו שמוצג על ידי הטארט, ואילו כרזות תזונה הם חבריהם. יתר על כן, הם ישמחו אותך.

תהיה לך הזדמנות להיפטר מהכמויות הגבוהות בקלוריות שאתה חושש ממנה כשאתה משלב את השימוש בפנקייקים תזונתיים בצורה מבוקרת, עם תמיכה נוספת בתרגיל, בתנאי שהם לא במינונים מוגזמים. או אם שניכם רוצים לאכול לביבות ולחיות בהמולה של עלייה במשקל, אתם מעדיפים לביבות דיאטה ושמים לב למנות הארוחות היומיות שלכם, אתה יכול לנסות לאזן על ידי הפחתת חומרים מזינים עם עודף קלוריות. הפחתת שוקולד, דבש או כל אוכל מתוק שתשתמשו בו בזמן אכילת לביבות תסייע גם למזער את הסיכון לעלות במשקל. השימוש בקמח מלא או בקמח שיבולת שועל בשימוש בקמח שתבשלו גם יביא אתכם מהפחדים הללו בתהליך זה.

מתכון פנקייק דיאטטי

חומרים המשמשים להכנת פנקייק דיאטטי

החומרים המשמשים עשויים להשתנות בהתאם לצרכי הקלוריות של האדם. עבור מישהו עם מדד גוף נמוך וחילוף חומרים מהיר, חומרים מזינים קלוריות גבוהים יותר יכולים להיכנס בין חומרים; הלביבות שהוכנו למישהו עם מדד גוף גבוה וחילוף חומרים איטי מוכנות מחומרים סטנדרטיים ובסיסיים ככל האפשר.

בתוך הלוחות שהוכנו כסטנדרט:

 • 2 ביצים
 • 2 כפות שיבולת שועל
 • אבקת אפייה 1/2
 • 1/2 אבקת ונילין מנות
 • כף חמאה קלה

זה מתרחש. בנוסף, ניתן להוסיף ולהסיר חומרים כמו בננות, דבש, סוכר, מלח בדרכים המשתנות בהתאם לצרכי הקלוריות של האדם.

הכנת פנקייקים תזונתיים

הכנת הלביבות המתוארות כחלופה לרכיבים סטנדרטיים בקטעי ארוחת הבוקר ברשימות הדיאטה יכולה להיחשב די קלה לכולם. זה פורץ לקערה עמוקה עם שתי צהובות ביצה ולבנים. ואז מערבבים אבקת שיבולת שועל, אפייה עד שנוספים את הוונילין למיכל עד שהוא הופך להיות הומוגני. התלתל מסופק על ידי הוספת מים או חלב רזה כדי להפוך את תנוך האוזן למעט יותר נוזלית מהעקביות שלה. ואז, בעזרת סקופ לתבנית הלביבה המחוממת מראש, יוצקים את הלביבות במנות ומבושלות. הוא נצרך על ידי הוספת דבש, ריבה או גבינה לאחר הבישול, תלוי בכמות הקלוריות הרצויה שיש לקחת.

מתי צריך לצרוך פנקייק דיאטטית?

מטרת דיאטת הפנקייק היא שהמרכיבים שהיא מכילה ירודים בקלוריות ואלטרנטיבה לרכיבים סטנדרטיים בכל רשימות הדיאטה. למרות שארוחת הבוקר מוצגת בדרך כלל כזמן צריכה, אין שום בעיה לצרוך אותה בארוחות אחרות. הדבר החשוב הוא לבסס את האיזון בין הארוחות היטב. גם אם כמות הקלוריות שיש ליטול מדי יום נקבעת מראש לפי סוג הדיאטה וכמות הקלוריות שנלקחת עם הפנקייק אינה גורמת לעלייה בכמות הכוללת של קלוריות שהתקבלו, החלוקה המאוזנת של הסכום הכולל בין הארוחות היא קריטריון חשוב. כתוצאה מכך, הסרת ארוחה שווה ערך לכמות הקלוריות בארוחה שהיא מתווספת מהרשימה לאותו יום מבטיחה את שמירת כמות הקלוריות הכוללת, הבטחת איזון הקלוריות ברשימת הדיאטות.

מתכון פנקייק לא מנוצח ולא ממותק

חומרים

 • 2 גודל בינוני ביצה
 • 40 גרם שיבולת שועל
 • בננה בשלה
 • 4 כפות חלב
 • 1/8 כף אבקת אפייה
 • 1 כף מתוקה של שמן נוזלי

הכנה

 • שוברים את הביצים במיכל ומקציפים עד שהיא מקציאה.
 • אבקת שיבולת שועל בעזרת רונדו על ידי הוספת אבקת אפייה בפנים.
 • טוחנים את הבננה בעזרת מזלג.
 • חבר את כל המרכיבים שלך וערבב היטב.
 • משמנים את התבנית ומבשלים בעזרת סקופ על אש בינונית ומבשלים ומניחים את הכרזות האפויות על צלחת.
 • אתה יכול להוסיף את הפירות שאתה רוצה.

מאמרים בנושא

תגובות 3

 1. I thought you did a great job here. The language is excellent and the picture is tasteful, but you come across as nervous about what you might say next. If you preserve this walk, I have no doubt that I will return more often.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button