כמה קלוריות יש ב-תזונה נכונה

כמה קלוריות יש בתפוח

תפוחים הם בין הפירות הנגישים והצרכים ביותר. הם מאוד פופולריים בקרב אלה המעוניינים להיכנס לכושר ולרדת במשקל. רוב הדיאטות מבוססות על אכילת תפוחים בארוחות ביניים. זאת בשל העובדה כי פירות אלה אינם מכילים שומן. תפוחים הם כמעט מים, המהווים כ -87 אחוזים.

הם עשירים בפקטין ובסיבים, נטולי סוכר כמעט לחלוטין, ומכילים ויטמין C. בריא הודות להרכב זה, לפרי זה יש קצב ספיגה איטי, מה שמוביל לייצור הרבה פחות שומן. היחס המדויק של חומרים מזינים תלוי במגוון התפוחים ובצבעם. הכמות הגדולה ביותר של סוכר נמצאת באדום. הפירות הירוקים ביותר, שהם עשירים בברזל וויטמינים.

הכללת תפוחים בתזונה מוכתבת על ידי תכולת הקלוריות הנמוכה של הפרי. העובר הופך פעמים רבות ל"מנה "העיקרית במערכות הרזיה שונות. ערך האנרגיה המדויק תלוי במגוון, אך יש גם אינדיקטור ממוצע. מאה גרם תפוח מכילים כ -44 קילוקלוריות , מתוכן 9.8 גרם פחמימות, ו -0.4 גרם חלבון ושומנים.

כפרי תזונתי, ניתן לצרוך את התפוח כל היום. תכונה מועילה נוספת של הפרי היא שהוא עשיר בסיבים מהצומח, שהיתרונות שלו גבוהים למי שיורד במשקל.

כמה קלוריות יש בתפוח אדום?

כמה קלוריות יש בתפוח אדום?

מכיל 47 קלוריות על כל 100 גרם פרי. כתוצאה ממחקרים שנערכו בארצות הברית, הוכח שאם תאכלו שני פירות ביום במשך שלושה חודשים, רמת הכולסטרול הרע בדם תחזור לנורמלי. לתפוחים אדומים יש מראה אטרקטיבי, טעם פריך ומתוק. הם נבדלים מחמוצים במתיקות רבה יותר ותכולת ויטמינים נמוכה יותר. הפופולרי ביותר בקרב זנים בעלי עור אדום הוא Red Delicious.

לתפוחים אדומים יש גם כמה התוויות נגד לצריכה. הם אינם מומלצים לבעלי נטייה לתגובות אלרגיות, מחלות של מערכת הלב וכלי הדם. פרי זה מושלם להכנת מגוון סלטי פירות, ריבות, קינוחים מתוקים.

תפוחים – שימוש וחבלה | תפוחים ויטמינים, תפוחים ירידה במשקל, תפוחים קלוריות

כמה קלוריות יש בתפוח אדום?

כמה קלוריות יש בתפוח ירוק?

כמה קלוריות יש בתפוח ירוק

מעט פחות מפירות אדומים. זה בערך 35 קילוקלוריות ל -100 גרם. תפוחי עץ בצבע ירוק אינם רק נמוכים יותר בקלוריות, אלא גם בריאים יותר. זנים קשים הם חמצמצים להפליא. זה טוב במיוחד לאכול פירות כאלה במזג אוויר חם, מכיוון שהם מדכאים לחלוטין את תחושת הצמא, הופכים למילוי מצוין לפשטידות. סבתא סמית נחשבת לזן הפופולרי ביותר.

תפוחים ירוקים מומלץ לאכול עם הקליפה. האחרון מכיל כמות גדולה של סיבים, המשפרים את תהליכי העיכול. יש כאן כמה ניואנסים. מומלץ לקחת פירות הגדלים באזורים נקיים מבחינה אקולוגית וללא שימוש בחנקות. הקליפה היא המצטברת עם חומרים כימיים חומרים רעילים ומזיקים.

כמה קלוריות יש בתפוח צהוב?

כמה קלוריות יש בתפוח צהוב

אינו שונה באופן משמעותי מפירות בעלי קליפה ירוקה או אדומה. תכולת הקלוריות של כמעט כל הזנים שונה רק מעט זה מזה. אין תלות ברורה בצבע. הוא נע בין 5-10 קלוריות. אנשים רבים אוהבים את זן הזהב על טעמו המתוק והנעים. יש לו חיי מדף ארוכים, מתאים לייבוש, שימורים, הוספה לסלטים.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button