כמה קלוריות יש ב-תזונה נכונה

כמה קלוריות יש בכוסמת

הכוסמת לוקחת עדיפות מכובדת בקרב מוצרי דיאטה. ייצוג לא דגן, כפי שרבים מאמינים בטעות, אלא דגנים, הוא הובא מיוון.

ההרכב הופך את הכוסמת לשימושית. הדגנים מכילים ריכוז גדול של חומצות שומן רב בלתי רוויות. הם מסייעים בהפחתת הכולסטרול הרע ויש להם השפעה חיובית על התהליך המטבולי. הודות לאיכות האחרונה, אדם שאוכל כוסמת יורד במשקל מהר יותר, למרות שהוא עתיר קלוריות.

דגנים אלה מכילים פלבנואידים רבים המונעים את התפתחות הגידולים האונקולוגיים, מונעים את הסיכון לפקקת. כוסמת מנרמל את רמת הסוכר בדם ומומלץ לכלול את חולי הסוכרת בתזונה. החומצה הפולית הקיימת במוצר הופכת אותו בעל ערך גם לנשים במהלך ההריון.

תכולת הקלוריות של כוסמת מבושלת

Калорийность вареной гречки

ערך האנרגיה של הכוסמת היבשה הוא 370 קלוריות, ומבושל, כולל המים הנספגים במהלך הבישול, הוא 150 קלוריות על כל 100 גרם מוצר. הפחמימות מהוות 29, חלבונים – 5.9 , ושומנים – 1.6 גרם.

 

כמה קלוריות יש בכוסמת במים?

הדגנים, מבושלים במים, מסתבר שהם די נוזלים ודלי קלוריות. תכולת הקלוריות של המנה היא כ- 90 קק"ל. הוא מכיל ויטמינים ומינרלים. הוספת בשר ומרכיבים אחרים לדייסה כזו תגדיל משמעותית את תכולת הקלוריות.

אם תוסיפו מלח ושמן לכוסמת על מים, תכולת הקלוריות שלה תעלה לכמעט 500 קלוריות ל -100 גרם! טיפול בחום אינו משפיע על כמות הקלוריות בדייסה.

השימוש בדייסת כוסמת במים במהלך הדיאטה מספק לגוף חומצה אוקסלית, סידן, יוד, ברזל, חומצות אמינו, זרחן, ויטמינים מקבוצות B ו- PP. הוא מכיל חומצה פולית, המחזקת את שרירי הלב וכלי הדם. למוצר טעם מעולה, מה שהופך דייסה מבושלת לבחירה מצוינת עבור תפריטים תזונתיים ומשפרים את הבריאות.

כוסמת קלורית עם חלב

להכנת דייסת חלב כוסמת תזונתית, עליך לקחת חלב מלא בלבד. לרדת במשקל חשוב לספור כל הזמן קלוריות.

כולל דייסת כוסמת עם חלב בתפריט הדיאטה, יש לזכור כי ערך האנרגיה של שני המוצרים מסוכם יחדיו. עבור 100 גרם דגני בוקר, קח 50 מ"ל חלב, שנותן כ -200 קלוריות.

לדייסה אין הגבלות. אתה יכול לאכול את המנה בכל שעות היום. הוא משפר את חילוף החומרים ומספק לגוף חלבון (חלבון). הימצאותם של סיבים מסייעים בניקוי והיפטרות מזיזים.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button