דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטת בננה

איך להכין את עצמך לדיאטה נכון?

רצוי להתכונן לדיאטת בננות. הקפד לפנות לדיאטנית או לגסטרואנטרולוג לפני שתתחיל. ויום לפני הדיאטה, אל תכלול מהתזונה מזון מלוח, מטוגן ושומני, כמו גם בשרים וממתקים מעושנים (כולל סוכר). היכונו נפשית לעובדה שבמשך כל שלושת הימים תצטרכו לאכול רק בננות, כך שתזונה כזו נחשבת לקשה מאוד. אבל אחד הטעימים ביותר.

עקרונות דיאטת בננה

התזונה הבסיסית ביותר במהלך הדיאטה (3-7 ימים) תהיה באופן טבעי בננות. ניתן להגדיל את משך הדיאטה אם הגוף מרגיש תקין. העיקרון הבסיסי ביותר של הדיאטה הוא קיום חובה של כל הכללים וההמלצות, חובה להקפיד על מאזן המים בגוף. ואז ירידה במשקל תצליח.

כיצד לבחור את הפירות הנכונים.

אנו מקבלים את המרכיב העיקרי – בננות . בבחירת פירות בסופרמרקט, שימו לב למראה שלהם: המשטח צריך להיות צהוב עסיסי, חלק ומבריק, נקודות וכתמים שחורים מעידים על קלקול הבננה. אל תקנו פרי בוסר. בננות מיובשות אינן מתאימות לדיאטה. הם מכילים קלוריות גבוהות פי כמה מפירות טריים. אין לאחסן פירות שנרכשו במקרר, רצוי בטמפרטורת החדר.

דיאטת ספורט של בננה.

בממוצע, מקפידים על תזונה בין 3-7 ימים, ביום אחד אתה יכול לרדת עד 1 ק"ג. אם הגוף מרגיש בסדר, אז ניתן להרחיב את הדיאטה.
כל יום אתה צריך לאכול 1.5 ק"ג בננות, ומחולק ל 6 ארוחות, אתה יכול לשתות מים בכמויות בלתי מוגבלות, אתה יכול גם לשתות תה ירוק ללא סוכר. הארוחה האחרונה צריכה להיות לא יאוחר משלוש שעות לפני השינה.
אם אתה עומד להקפיד על דיאטה יותר משלושה ימים, ביום הרביעי, אתה יכול לכלול שתי ביצי עוף או גבינת קוטג 'דלת שומן. אם אתה ממלא אחר כל ההמלצות, אתה יכול להקל על 3-3.5 ק"ג.

תזונה חמורה של חלב בננה.

דיאטה זו מיועדת למשך חמישה ימים לכל היותר. התזונה היומית תורכב מ -3 בננות ו -700 מ"ל חלב רזה, אשר בתורם, ניתן להחליף בכפיר רזה או יוגורט. ניתן גם לשתות מים בכל כמות ותה ירוק ללא סוכר. יש לחלק בננות וחלב ל3-4 ארוחות. זה מאוד חשוב – ארוחת ערב לא יאוחר משעה 18:00, אם יתברר שהתגעגעתם לארוחת ערב זו, תצטרכו ללכת לישון רעבים, או אחרי שתייתם רק כוס תה.
ניתן לאכול בננות וחלב בדרכים שונות, בנפרד, או להכין קוקטייל על ידי ערבוב המוצרים עם בלנדר. כמו כן, אם מקפיאים את הקוקטייל במקפיא, מקבלים מנת טעים.
דיאטת קפיר-בננה.

אם אתם לא ממש אוהבים חלב, אבל באמת רוצים להיפטר מעודף משקל, תוכלו להחליף אותו בכפיר. התפריט מיועד לשלושה ימים, ישנן מספר אפשרויות.

קַפְּדָנִי.
התזונה היומית תורכב משלוש בננות וכוס אחת של קפיר דל שומן. חשוב לחלק את המאכלים הללו ל 6 ארוחות ולצרוך אותם לאורך כל היום. אפשר לשחק עם אוכל ולהכין יוגורט או שייק או סלט. אין שום הגבלה על השימוש במים או בתה ירוק, באופן טבעי ללא סוכר. אם אתה לא הולך לאיבוד על ממתקים, אתה יכול למצוא מינוס 5 ק"ג על המאזניים.

עָדִין.
משך הדיאטה הוא בין 5-7 ימים. אנו זקוקים לכ -1.5 ק"ג פירות טרופיים ולליטר קפיר ללא שומן. חלקו זאת ל 6 ארוחות וצרכו כל צורה שהיא, עם דייסה, סלט, שייק או גולמי. ניתן להוסיף לתזונה 50 גרם בקר, עוף או הודו, אך מבושלים. ירידה במשקל היא כ -3 ק"ג.

דיאטת אפל-בננה.

משך הדיאטה עד 7 ימים. התרשים שלהלן מראה את מספר הפירות ליום, ניתן להשתמש בהם בכל צורה שהיא, לאחר שחילקתם בעבר ל 5-6 ארוחות. דיאטת בננה
אין הגבלות על השימוש בנוזלים, אך אני מזכיר לך שאין ממתיקים.

תזונה של קורד ובננה.

ישנן מספר אפשרויות לדיאטה זו, קפדניות ופשוטות.
בראשון הוא מיועד ל -4 ימים. התזונה היומית תורכב מ -2 בננות ו -800 גרם גבינת קוטג 'דלת שומן. ארוחה אחת תורכב מחצי בננה ו- 200 גרם גבינת קוטג '. תצטרך לאכול כל שעתיים.

בשנייה, הוא מיועד לשבוע. ביומיים הראשונים אכלו רק בננות, לא יותר מ -4 חתיכות ומזונות עתירי חלבון. מותר לבשל דגים ובשר לא שומניים, פירות ים, ביצי עוף, כמובן בשר ודגים לבשל או לאדות. ביומיים הקרובים תהיה רק גבינת קוטג 'בתזונה, לא יותר מחצי קילוגרם ליום. אפשר להוסיף תפוז או מלון. ואז משתמשים בגבינת קוטג 'ובננה למשך יומיים בלבד. גבינת קוטג 'לא יותר מ 800 גרם ולא יותר משתי בננות. היום השביעי האחרון – פריקה, עם מים מינרליים ותה ללא ממתיק.
דיאטת בננה

מי לא צריך לשבת על דיאטת בננה.
זה לא מומלץ לאנשים הסובלים מפתולוגיות כרוניות של מערכת העיכול, דרכי המרה, כמו גם מהשמנת יתר (מ- 100 ק"ג), מחלות לב וכלי דם וחוסר סובלנות לפירות טרופיים. לפני נקיטת צעדים דרסטיים להיפטר ממשקל עודף, עליך להתייעץ עם מומחה.

חָשׁוּב! לאחר דיאטה זו, אינך יכול לחזור מיד לתזונה הרגילה שלך – הדבר כרוך בהחזרת הקילוגרמים שזה עתה ירדה.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button