דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטת בננה

מהי דיאטת בננה?

כשדיאטת הבננה תופסת את מקומה בין שיטות הירידה במשקל בקלות ובמהירות, היא החלה להיות מיושמת בתדירות גבוהה כיום. הודות לרשימת דיאטות נכונה, לאנשים רבים יש היום הזדמנות לרדת במשקל בצורה בריאה ומהירה בזכות דיאטת הבננה.

דיאטת בננה מושכת תשומת לב מכיוון שהיא מכילה אלמנטים מועילים רבים כמו ויטמין D, אשלגן, מגנזיום ואפס שומן . אז מהי דיאטת הבננה? היינו רוצים לדבר על זה.

תוכנית הדיאטה שפותחה על ידי רוקח ביפן ב-2008 נקראת דיאטת בננה. דיאטת הבננות התפשטה במהירות, כמו גם זכתה לתשומת לב רבה ברשתות החברתיות. בנוסף, בהתאם לחדשות, הוסבר כי היפנים שרוצים לעשות דיאטת בננה גורמים למחסור בבננה.

בנוסף להיותן הרבה יותר משביע מפירות אחרים הקיימים כיום, בננות הן גם פרי שממזער את תחושת הרעב.

דיאטת בננה מספקת יתרון גדול מכיוון שהיא מכילה 74 אחוז מים.

בנוסף, הודות לשפע הפחמימות שהוא מכיל, הוא נותן לך את האפשרות להישאר אנרגטי במהלך היום. זהו פרי יוצא דופן שיעזור לך לרדת במשקל במהירות על ידי הפעלת מערכת העיכול שלך. זה מספק יתרון גדול לירידה במשקל גם עם מערכת העיכול וגם חילוף החומרים שלך פועל מהר. כך, הודות לדיאטת הבננה, תוכל לקבל את ההזדמנות לרדת במשקל בקלות רבה ולגרום לחילוף החומרים שלך לעבוד מהר.
מהי דיאטת בננה

איך להכין את עצמך לדיאטת בננה נכון?

רצוי להתכונן לדיאטת בננות. הקפד לפנות לדיאטנית או לגסטרואנטרולוג לפני שתתחיל. ויום לפני הדיאטה, אל תכלול מהתזונה מזון מלוח, מטוגן ושומני, כמו גם בשרים וממתקים מעושנים (כולל סוכר). היכונו נפשית לעובדה שבמשך כל שלושת הימים תצטרכו לאכול רק בננות, כך שתזונה כזו נחשבת לקשה מאוד. אבל אחד הטעימים ביותר.

חשוב לשים לב לאלמנטים שצריך לעשות בזמן דיאטת בננה. אחרת, אם לא תשימו לב לרשימת דיאטת הבננה, ייתכן שלא תקבלו את התשואה הנכונה. מסיבה זו, הדבר החשוב ביותר שעליכם לשים לב אליו הוא שחייבים לצרוך את ארוחת הערב שלכם לפני השעה 20:00 ואסור לעזוב אותה לאחר השעה 20:00. תוכל לקבל את ההזדמנות לרדת במשקל על ידי שינוי התזונה שלך ותמיכה בה עם הרבה פעילות גופנית. בנוסף, לתשומת לב לדפוס השינה האידיאלי של 7-8 שעות ביום יהיה מקום חשוב עבורכם בירידה במשקל.

עקרונות דיאטת בננה

התזונה הבסיסית ביותר במהלך הדיאטה (3-7 ימים) תהיה באופן טבעי בננות. ניתן להגדיל את משך הדיאטה אם הגוף מרגיש תקין. העיקרון הבסיסי ביותר של הדיאטה הוא קיום חובה של כל הכללים וההמלצות, חובה להקפיד על מאזן המים בגוף. ואז ירידה במשקל תצליח.

דיאטת בננה

 • ארוחת בוקר2
  בננות בינוניות,
  כוס חלב דל שומן,
 • חטיףכוס תה ירוק,
  חצי בננה,
 • ארוחת צהריים
  חצי בננה בגודל בינוני,
  סלט עונתי מיוחד ללא שומן או ארוחה דלת קלוריות של מנה אחת,
 • חטיף
  כוס תה ירוק,
  חצי בננה בינונית,
 • ארוחת ערב
  סלט עונתי מיוחד ללא שומן או ארוחה דלת קלוריות של מנה
  אחת חצי בננה,
 • חטיף
  • יש להוסיף ג'ינג'ר ופלפל שחור בבננה אחת וכוס חלב.
  • עם רשימת דיאטות זו, תוכל לקבל את ההזדמנות לרדת במשקל במהירות ובריאה. עם זאת, אסור לשכוח שצריכת כוס מים אחת או שתיים לפני או אחרי כל ארוחה תספק לכם יתרון.
דיאטת בננה

כיצד לבחור את הפירות הנכונים.

אנו מקבלים את המרכיב העיקרי – בננות . בבחירת פירות בסופרמרקט, שימו לב למראה שלהם: המשטח צריך להיות צהוב עסיסי, חלק ומבריק, נקודות וכתמים שחורים מעידים על קלקול הבננה. אל תקנו פרי בוסר. בננות מיובשות אינן מתאימות לדיאטה. הם מכילים קלוריות גבוהות פי כמה מפירות טריים. אין לאחסן פירות שנרכשו במקרר, רצוי בטמפרטורת החדר.

מהם הכללים של דיאטת בננה?

ישנם גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת ​​החלת דיאטת בננה. אסור לשכוח שלא משנה באיזו דיאטה אתה עושה, יש כללים מסוימים. אחרת, אתה עלול לא להשיג את התוצאה שאתה רוצה ולגרום לבריאות שלך להיות מושפע לרעה. כדי לעשות דיאטה, תחילה עליך להיות בעל כוח רצון. הכללים החשובים לדיאטת הבננה הם כדלקמן;

 • כדאי לדאוג להתעדכן ברשימת דיאטת הבננה. אחרת, ייתכן שלא תקבל את התוצאה הרצויה.
 • עליך להשלים את ארוחות הערב שלך עד 8 לכל המאוחר. עם זאת, אם תהיו רעבים מאוחר יותר, תוכלו למצוא הזדמנות לאכול חצי תפוח או 2 פרוסות אבטיח. עם זאת, אתה צריך להיזהר לא לאכול מנות כבדות.
 • חשוב להימנע ממשקאות קפאין, במיוחד במהלך ארוחת הבוקר.
 • זה יספיק לשים לב לדפוס השינה ולישון כ-7 או 8 שעות בממוצע.
 • יש להימנע לחלוטין ממזון מוכן או ממזון מעובד ואין לצרוך ג'אנק פוד.
 • יש צורך לשתות 1 או 2 כוסות מים לפני ואחרי הארוחות. כך תוכלו להבטיח שמערכת העיכול שלכם תעבוד מהר יותר.
 • אתה צריך לעשות הרבה פעילות גופנית. מומלץ לתמוך בדיאטת הבננה על ידי הליכה או ריצה במשך חצי שעה לפחות.

בנוסף לקיומן של דיאטות בננה רבות כמו זו, תוכל לקבל את ההזדמנות להשיג את ההצלחה שלך בזמן קצר מאוד על ידי הקפדה על כללים אלה. לפיכך, כללי דיאטת הבננה יספקו לך תמיכה חשובה לרדת במשקל.

למי אסור לעשות את דיאטת הבננה?

הסכנה הגדולה ביותר של מי שרוצה לרדת במשקל בדיאטת בננה היא שהאנזימים בבננה מפעילים את העיכול מהר מאוד. אנשים מנסים כמיטב יכולתם לרדת במשקל בקלות ובמהירות. זה נותן להם את ההזדמנות לנסות כל מה שיכול להיות הרבה יותר ממה שהם יכולים לתת. במשך מאות שנים אנשים חיפשו חפצים, מאכלים ודברים שאסור לאכול שיכולים לרדת במשקל במהירות ובקלות. עם זאת, אף אחד מעולם לא נתקל במזון שגורם לך לרדת במשקל בקלות כמו דיאטת הבננה, ובריא ככל שיהיה. אבל זו לא שיטה בריאה עבור כולם לעקוב אחר דיאטת הבננה. במיוחד אנשים עם בעיות בריאות חמורות צריכים להתרחק מדיאטת הבננה. אם אנשים עוקבים אחר דיאטת הבננה, מה שהם לא צריכים לעשות, עלולות להתרחש בעיות בריאותיות חמורות.

 • אלה עם סוכרת,
 • אלה עם מחלת כליות,
 • נשים בהריון,
 • נשים עם תינוקות מתחת לגיל 6 חודשים.

אנשים אלה לא צריכים לעקוב אחר דיאטת הבננה.

למי אסור לעשות את דיאטת הבננה

מהם היתרונות של דיאטת בננה?

הודות לגורמים רבים ושונים שהוא מכיל, בננות עוזרות לך לרדת במשקל בצורה בריאה ומהירה. במיוחד אם תעקוב אחר רשימת דיאטות הבננה באופן קבוע וקפדני, תוכל לקבל הזדמנות לרדת במשקל בצורה משמעותית. כיום, היתרונות של דיאטת הבננה הם בין הנושאים שנחקרים תדיר. היתרונות של דיאטת הבננה הם כדלקמן;

 • בשל תכולת הסיבים הגבוהה של בננות, הוא יעניק תחושת שובע ויסייע במניעת התקפי הרעב שלכם.
 • בננה מכילה כ-75 אחוז מים.
 • בננה מכילה כמות משמעותית של פחמימות, וניתן לקבל את ההזדמנות להרגיש אנרגטית במהלך היום.
 • זה גורם לחילוף החומרים שלך לעבוד במהירות ומחזק את מערכת העיכול שלך.
 • הודות לסיבי בננה, אתה מאפשר למעיים שלך לעבוד טוב יותר.
 • זה גם מאפשר למיקרואורגניזמים המועילים במעי לעבוד.
 • זה ימנע ממך לעלות במשקל על ידי הרגל לאכול את ארוחת הערב שלך לפני 8 בערב.
 • בנוסף להכיל חלבון, נתרן, מגנזיום ואשלגן, הוא יספק יתרון חשוב לבריאות האדם עם ויטמינים A, E, K ו-C.

אנשים שרוצים לרדת במשקל תוך זמן קצר יכולים לקבל את ההזדמנות לרדת במשקל עם דיאטת בננה על ידי תשומת לב לגורמים כאלה. לפיכך, ראינו שדיאטת הבננה קיבלה חשיבות רבה לבריאות האדם.

שאלות נפוצות

כמה ירידה במשקל עם דיאטת בננה?

בננות הן מקור מצוין לסיבים. בתוכנית אכילה של 2,000 קלוריות, לבננה בינונית יש 3.07 גרם סיבים. הדרישה היומית למבוגרים היא 25 גרם. סיבים יכולים לעזור לאדם להישאר שבע לאורך זמן, מה שיכול להפחית את המספר הכולל של הקלוריות שהוא אוכל. לגוף לוקח זמן רב לעכל סוגים מסוימים של סיבים, מה שמאפשר לו לווסת טוב יותר את צריכת המזון שלו.

האם אתה יכול לרדת במשקל על ידי אכילת בננה?

הם עשירים בסיבים ודלים בקלוריות. לפרי יש בעיקר אינדקס גליקמי נמוך עד בינוני ואינו מעלה את רמת הסוכר בדם בהשוואה למזונות אחרים עתירי פחמימות. עם זאת, בכל הנוגע לירידה במשקל, אין מחקרים שמראים האם הפרי יעזור לך להשיל כמה קילוגרמים, אבל הסיבים בבננות הם חלק חשוב מהתועלת בירידה במשקל.

בנוסף קראו על בננה ערך תזונתי

מאמרים בנושא

תגובות 35

 1. Hello there, I discovered your blog by the use of Google even as looking for a related topic, your
  web site got here up, it seems to be great.
  I have bookmarked it in my google bookmarks.

  Hello there, just was aware of your weblog via Google, and located that it's really informative.
  I'm gonna watch out for brussels. I will be grateful in the event you continue this in future.
  Many other people might be benefited from your writing.
  Cheers!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button