דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטת בירה

דיאטת בירה כולנו יודעים ש"דיאטה "אין פירושה דחייה מוחלטת של אוכל. בקפידה על דיאטת בירה, אנו מגבילים את עצמנו בחלק ממאכלים אלו או אחרים. יש תזונאים שמציעים שגם גברים וגם נשים ינסו את דיאטת בירה. זו טעות לחשוב שבירה משמינה אותך. בכלל לא! רק שהחומרים המרים בבירה מעוררים תיאבון. אבל אם אתה שותה בירה בחוכמה ומקפיד על תזונה מסוימת, אז תוך שבועיים אתה יכול לרדת בערך 5 ק"ג ללא שום בעיה.

כידוע, בירה מכילה כמות גדולה של מינרלים וויטמינים (ויטמיני B וויטמין C). לפי התוכן של סידן, מגנזיום, זרחן, כמו גם ברזל, נחושת, אבץ, בירה זהה כמעט למיץ תפוזים. בירה מנרמלת את חילוף החומרים, מסירה רעלים מהגוף. ספל בירה מכיל כ -30 מ"ג סיליקון, ולכן מדענים בריטים ממליצים לשתות בירה לאנשים הסובלים ממחלות עצם. לבירה יש השפעה חיובית על מערכת הדם האנושית, מנקה את העורקים ושומר על קירות כלי הדם במצב טוב. שתייה מתונה של בירה מפעילה את מערכת החיסון האנושית.

אך ישנם גם חסרונות בשתיית בירה:
תיאבון מוגבר, עלייה במשקל, נזק לכליות; ירידה בכוח וכן הלאה.

הבירה הלא מסוננת האיכותית והבריאה ביותר. ערך האנרגיה היומי של בירה לא יעלה על 5000 קג"י (כ -1200 קלוריות) לנשים, 8000 קג"ט (כ -2,000 קלוריות) לגברים. חשוב מאוד לאכול באופן קבוע – 5 פעמים ביום.

האם הגעת להחלטה? אז – דיאטת בירה:

יום ראשון: 100 גרם כוסמת וליטר בירה
יום שני: 100 גרם עוף מבושל וליטר בירה
יום שלישי: 100 גרם בשר מבושל וליטר בירה
היום הרביעי: 100 גרם דג מבושל וליטר בירה
יום חמישי: כל פירות וירקות (בננות וענבים – לא רצויים), ליטר בירה
יום 6: רק ליטר בירה
יום 7: מים מינרליים בלבד

המלצות לדיאטת בירה:
בנוסף למוצרים אלה, לא ניתן לאכול שום דבר אחר. מבשלים כוסמת, עוף ודגים ללא מלח. יש לכלול משקאות כגון מים מינרליים מתוקים, תה מתוק, קפה, כל אלכוהול – במהלך הדיאטה. ניתן לשתות מים רגילים, תה ירוק או שחור ללא סוכר (עד 2-3 ליטר ליום). אנשים מתחת לגיל 20 אינם מומלצים לשבת בדיאטה זו!

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button