דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטה לדוגמניות

תוֹכֶן:

 • 1 דרישות לדיאטה לדוגמניות
 • תפריט דיאטה של 2 דגמים
 • דיאטה לדוגמניות לשלושה ימים – אפשרות 1
 • דיאטה לדוגמניות לשלושה ימים – אפשרות 2
 • דיאטת לדוגמניות ל-7 ימים
 • 6 התוויות נגד למודלי דיאטה
 • 7 יתרונות של דגמי דיאטה

ירידה במשקל עד 4 ק"ג תוך 3 ימים.תכולת הקלוריות היומית הממוצעת היא 370 קק"ל.
מקצוע הדוגמנות מחייב להראות תמיד במיטב ולהראות את צורות הגוף המסותתות והיפות על המסלול ובצילומים במגזיני אופנה. זה לא מפתיע. לאחר הוספת נפח של כמה סנטימטרים, ניתן להסיר נערה לשם כך מהתצוגה בקריטריונים המחמירים ביותר וכתוצאה מכך לאבד את עבודתה. במיוחד למקרי חירום, כאשר צריך לצבוט באופן מיידי את גופך, פותחה טכניקת הרזיה המכונה דיאטה לדוגמניות. האפשרויות הפופולריות והיעילות ביותר שלה מיועדות למשך 3 ו -7 ימים.

↑ דרישות דיאטה לדוגמניות

הגרסה הראשונה לדיאטת דוגמניות לשלושה הימים מבוססת בעיקר על האוכל בשעות הבוקר. ההנחה היא כי אין ארוחת ערב. זה הופך את תקופת הדיאטה הכל כך קצרה ליעילה מאוד מבחינת ירידה במשקל, ומאפשרת לבנות עם כוח רצון רב להוריד 2 עד 4 קילוגרמים. בימים אלה עליכם לאכול מזונות חלבוניים, כלומר ביצי עוף וגבינת קוטג 'דלת שומן. כדאי לתכנן את לוח הזמנים של הארוחות כך שלאחר השעה 15:00 לא תאכלו כלום, אלא רק שתו מים ותה ירוק או תה צמחים לא ממותק. אבל ממשקאות עם תכולת קפאין עכשיו יהיה צורך לוותר. אם אתה באמת מרגיש חזק מאוד בלי הקפה האהוב עליך, הרשה לעצמך כוס מהמשקה הזה לארוחת הבוקר, אבל לא יותר.
אם, למרות דיאטה ודיאטה דלים, עדיין יש לך כוח לפעילות גופנית, בסדר גמור. עשה כל ספורט שאתה אוהב. אין ספק שזה יעזור לך להשיג תוצאה משמעותית יותר לירידה במשקל. אגב, פעילות גופנית מתונה בשעות הערב היא דרך נהדרת להסיח את דעתך ממחשבה על אוכל. אך אל תגזימו עם עומסים, אחרת ההשפעה עשויה להיות בדיוק הפוכה. לחלופין, אם אתה מתקשר עם ספורט זמן קצר לפני השינה, קיימת סבירות גבוהה לבעיות בהירדמות. וזה יכול להעצים עוד יותר את תחושת הרעב שמגיעה בערב.
מכיוון שתזונה זו קובעת מגבלות משמעותיות, בהחלט לא כדאי לחזור עליה במשך יותר מתקופה מוגדרת על מנת למנוע בעיות בריאותיות. בנוסף, אם תמשיך לרדת במשקל בצורה כזו, אז בוודאי תצטרך להתמודד עם אכזבה. סביר להניח שאחרי שלושה ימים (או בקרוב מאוד), הגוף שלך יתחיל לעבוד במצב חסכוני, ולא ירצה לוותר על משקל עודף. כתוצאה מכך תבין כי הדיכוי והייסורים שלך לשווא. זה הרבה יותר הגיוני לאכול טוב עם הגבלת קלוריות, אבל לא חתכים קשים. ואם יש צורך, רק אז חזור על דיאטה זו שוב.
דיאטה לדוגמניות

הגרסה השנייה של הדיאטה לדוגמניות

מיועדת גם למשך 3 ימים (מקסימום, אתה יכול להאריך משטר זה ליום נוסף). הוא נאמן יותר מבחינת התזונה ומבטיח לרדת קילוגרם נוסף או שניים (תכולת הקלוריות היומית הממוצעת של אפשרות זו היא 530 קק"ל). ניתן להשתמש במיני דיאטה זו אם תרצו לפרוק את הגוף מעט לאחר ארוחה כבדה. על פי הכללים של אוכל זה, כדאי לאכול שלוש פעמים ביום לאחר אותה שעה בערך, ולסרב לאוכל לפחות 4 שעות לפני כיבוי האורות. שתו מים ותה צמחים בין הארוחות. מומלץ לשתות מים מחוממים מעט. תזונת המוצרים המותרת באופציה זו כוללת ביצי עוף, בשר רזה, דגים, טוסטים מחם שיפון או מלא, ירקות ופירות לא עמילניים. מומלץ לסרב להשתמש במלח לתקופה קצרה זו. שאר המוצרים אסורים כעת. כמו במקרה הקודם, אין טעם להגדיל את משך הדיאטה, כפי שציינו מומחי תזונה. עדיף, במידת הצורך, לחזור על כך בהמשך.

אוכל, כולל בשר ודגים, צריך לבשל בתנור או לאדות אותו. הקפידו לשתות שני ליטרים מים מדי יום, תוכלו לחמם אותם.

דיאטה לדוגמניות גרסה ארוכה יותר במשך 7 ימים
אפילו דוגמניות אופנה בולטות לעיתים קרובות דבקות בו כדי להפוך את הגוף למושלם לפני תצוגה חשובה. אם גם אתם מחליטים ללכת בראשם של כוכבי המסלול, תתכוננו. יהיה עליכם לאכול ירקות, דגנים שונים, מוצרי חלב דלי שומן, ביצי עוף שלוש פעמים ביום. באשר למידות ההגשה, הם לא מפורטים בבירור. קל לנחש שלא צריך לאכול הרבה, מנה של 200-250 גרם (לוקחים בחשבון את כל הארוחה) זה די.
שתייה, כמו במקרים קודמים, מומלצת מים, תה ירוק וצמחי מרפא. קפה אינו רצוי. מלח מותר, אך בכמויות קטנות. אם אתה מבלה כמה ימי דיאטה בלעדיו, זה יהיה טוב. זה ישחרר את הגוף מעודף נוזלים. דיאטה מפורטת יותר לכל יום בתזונת המודל האפקטיבי השבועית מתוארת בתפריט. במהלך תקופה זו, אתה יכול לרדת עד 4-5 קילוגרם.

כדי להגדיל את הסיכויים לחסוך את התוצאה המתקבלת לאחר ביצוע כל אפשרות לדיאטה, אנו ממליצים לשים לב לטיפים למודל שיעזרו לך לשמור על דמותך בחיי היומיום.

 • נסו לאכול לפחות 5 פעמים ביום, כמו בארוחות חלקיות, קלוריות נשרפות באופן שווה לאורך כל היום, והרעב פחות נוטה לדפוק על דלתותיכם.
 • אכלו מינימום מזון שומני, סוכר ומטוגן.
 • אם אתה מרגיש רעב אחרי הלימודים, לעס את הארטישוק. על פי הדגמים המובילים, זה מחליש היטב תיאבון משתולל. אפשר גם ללעוס גבעול פטרוזיליה בכדי להקל על הרעב.
 • כלול בתפריט שלך אננסים נוספים, המכילים את האנזים ברומלין, מה שמקטין את הסיכוי שהקלוריות ייכנסו לגופך ישתנו לקפלי שומן. למטרה דומה, מומלץ לכלול בתבלין תבלין מבוסס ג'ינג'ר.
 • אין לאכול אוכל מלוח מדי ולא לאכול אוכל יתר, מכיוון שתהליך זה יכול לשמור על מלח בגוף ולגרום לנפיחות.

לבסוף, אם מדברים על יסודות מתודולוגיית לעולם הדוגמנות, נציין כי חשוב לא רק לצאת נכון מדיאטה מסוג זה, אלא גם להיכנס אליה. על מנת שהתוצאה תהיה מקסימאלית, והסיכויים לפגוע בגוף ממוזערים, כדאי להתכונן מראש. לכן, אם היה מקום בתזונה למאכלים עתירי קלוריות ושומניים, אל תכלול אותם לפחות יומיים-שלושה לפני תחילת הירידה במשקל. ביום הקיצוני לפני הדיאטה, ארוחת הערב צריכה להיות לפני השעה 18:00 ולהורכב ממאכלים קלים בריאים בכמות קטנה.
מודלים לדיאטה

↑ תפריט דיאטות לדוגמניות

↑ דיאטה של דיאטת הדוגמניות לשלושה ימים – אפשרות מספר 1

ארוחת בוקר: ביצת עוף מבושלת; תה לא ממותק.
ארוחת בוקר שנייה: עד 130 גרם של תבשיל דל שומן.
ארוחת צהריים: כפילות ארוחת בוקר שנייה.

↑ דיאטה של דיאטת הדוגמניות לשלושה ימים – אפשרות מספר 2

ארוחת בוקר: 2 ביצי עוף רכות או חתיכת בשר רזה (כ 50 גרם). אנו משלימים כל אחת מאפשרויות ארוחת הבוקר עם טוסט, חמאה מורחת דק ותה לא ממותק (ירוק או צמחי מרפא).
ארוחת צהריים: נתח דג או בשר רזה מבושל או אפוי (כ 100 גרם); סלט של ירקות ירוקים, קטניות ועשבי תיבול, זרועים זית או שמן צמחי אחר (עד 300 גרם); פרי כלשהו (בננות אינן רצויות בגלל תכולת הקלוריות הגבוהה ותכולת העמילן שלהן); כוס תה.
ארוחת ערב: 300 גרם סלט ירקות ירוק; טוסט אחד או שניים מלחם מותר או סתם קרוטון שיפון; תה צמחים או ירוק ריק.
שתו מרתח לא ממותק מהצמחים לפני השינה. זה יעזור לך להירגע ולהירדם מוקדם יותר.

↑ דיאטת דוגמניות ל-7 הימים

יוֹם ראשון
ארוחת בוקר: מנת שעורה מבושלת במים (אפשר למלא אותה חמאה או שמן צמחי לא מעט); כמה כפות סלט ירקות (כרוב לבן בתוספת ירקות).
ארוחת צהריים: תבשיל צמחי (ללא תפוחי אדמה), אליו תוכלו להוסיף מעט שמן צמחי בעת בישול, או סתם כרוב מבושל, או כרוב טרי עם עשבי תיבול זרועים שמן צמחי.
ארוחת ערב: מנת כוסמת; סלט כרוב וגזר עם טיפת שמן צמחי ומיץ לימון סחוט טרי.

יוֹם שני
ארוחת בוקר: שעורה מתובלת בכמות קטנה של חמאה או שמן צמחי; סלט כרוב טרי עם עשבי תיבול.
ארוחת צהריים: שיבולת שועל (השתמשו במים או בתערובת של מים וחלב דל שומן להכנתו).
ארוחת ערב: דגני חיטה רזים וסלט סלק.

יום שלישי
ארוחת בוקר: מנת דייסות שעורה פנינה וגזר טרי מגורד, מתובל בשמן צמחי ומיץ לימון.
ארוחת צהריים: מרק ירקות במים ללא טיגון או ירקות שאינם עמילניים אפויים.
ארוחת ערב: 1-2 תפוחי אדמה מבושלים בינוני וכרוב לבן או פקין בצורת סלט.

יוֹם רביעי
ארוחת בוקר: כוס קפיר דל שומן או יוגורט שתייה ללא תוספות.
ארוחת צהריים: עוף מבושל ללא עור; סלט ירקות ממוצרים שאינם עמילניים.
ארוחת ערב: כרובית עם עגבניות, מבושלות או אפויות; תפוח אפוי אחד.

יוֹם חמישי
ארוחת בוקר: מנת כוסמת רזה בתוספת סלט ירקות ועשבי תיבול ירוקים.
ארוחת צהריים: מלפפון חמוץ בלי להוסיף מוצרי בשר; סלט עגבניות ומלפפונים.
ארוחת ערב: דייסת אורז ללא שמן וירקות שאינם עמילניים מבושלים.

יום שישי
ארוחת בוקר: שעורה רזה וכמה כפות כרוב כבוש.
ארוחת צהריים: צלחת מרק ירקות דל שומן; כרוב קלוי.
ארוחת ערב: סלט ירקות ירוקים ועשבי תיבול שונים.

יוֹם שביעי
ארוחת בוקר: שיבולת שועל ריקה.
ארוחת צהריים: מרק ירקות ללא טיגון.
ארוחת ערב: מנת סלט ירקות ירוקים וביצת עוף מבושלת אחת.

↑ התוויות נגד דיאטה לדוגמניות

 1. התוויות נגד לכל גרסה של דיאטת הדוגמניות הן מחלות הקשורות למערכת העיכול, מחלות נגיפיות, מחלות כרוניות (תקופת החמרתן מסוכנת במיוחד).
 2. כמו כן, ילדים, מתבגרים וקשישים לא צריכים להיות בדיאטה כזו.
 3. אל תבדוק את יכולות גופך בשום מצב בו חסינותך נחלשת.
 4. אוכל דל קלוריות וקשה למדי יכול להיות מבחן רציני לבריאותכם כעת.
 5. כמובן, נשים בהריון ואמהות מיניקות לא צריכות לעשות דיאטה.
 6. בכל מקרה, רצוי מאוד להתייעץ עם רופא מוסמך לפני שמתחילים חיי דוגמנות.

↑ יתרונות הדיאטה לדוגמניות

 • היתרונות הבלתי מעורערים של דיאטה לדוגמניות כוללים את העובדה שבעזרתה תוכל להשיג תוצאות מהירות, תרתי משמע, תוך 3-7 ימים תוכל לתקן היטב את הטפסים שלך כדי להופיע במלוא הדרו במצב הרצוי.
 • המצרכים לדיאטה לדוגמניות הם הנפוצים ביותר, אותם תמיד אפשר לרכוש ולהכין בקלות.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button