דיאטותדיאטות הרזיה

דיאטה אסטונית

תוֹכֶן:

 אחת השיטות החריגות ביותר, אך יחד עם זאת יעילות להרזיה היא הדיאטה האסטונית. זה ידוע, ראשית כל, ביעילותו ובמקוריותו, בנוסף, הוא תורם לחיסול מהיר יותר של רעלים, אך לא כולם יכולים לעמוד בכך בשל מגבלות מזון קפדניות. כאן לא נדרשים מאכלים אקזוטיים או מאכלים מורכבים, אך אם אתם סובלים ממחלה כרונית כלשהי, עדיף שלא לעבור דיאטה אסטונית, מכיוון שתוכלו לפגוע בבריאותכם.הסיבה לאיסור זה היא שהתפריט קובע הגבלה קפדנית של מוצרים השונים הן בתכולת הקלוריות והן בהרכב הספציפי. הדיאטה האסטונית נמשכת 6 או 7 ימים, לאחר מכן תוכלו לרדת כ3-5 ק"ג, בעיקר בגלל סילוק הנוזלים מהגוף.

תכונות הטכניקה:

 1. דיאטה זו מורכבת מסדרה של מחזורים חד-דיאטיים שבהם כדאי לאכול אוכל אחד בלבד, וללא עשבי תיבול, תבלינים או מלח. אז אתה מנקה את הגוף מעודף נוזלים ומזון לא מעוכל, כמו כן מפחית משמעותית את צריכת הקלוריות.
 2. משך הקורס הוא 6 או 7 ימים, התוצאה המתוכננת היא 3-5 ק"ג, אך זה, כאמור לעיל, נוזלי יותר ולא שומן, ולכן קיימת אפשרות להחזיר את הקילוגרמים שירדו.
 3. כל הזמן שצוין, מחברי הדיאטה מייעצים לאכול רק מזון חלבוני, מה שיכול להפחית את סבל הרעב וקל יותר לשרוד את השינוי בתזונה.

שימו לב גם שכדאי לאכול לפחות 5 פעמים ביום, אך במנות קטנות. לא רצוי לעשות דיאטה בתדירות גבוהה יותר מכל 1.5 חודשים.

יסוד עקרונות הדיאטה:

 1. כל יום עליכם לשתות לפחות 1.5 ליטר נוזל, והרוב המכריע של נפח זה צריך להיות מים שאינם מוגזים. כוס תה ירוק מותרת פעם אחת, אך ללא תוספים.
 2. יש להפקיר מלח לחלוטין, מכיוון שהוא נוטה לשמור על נוזלים, מה שמוביל למשקל עודף. אז רק גרם אחד של מלח – תיבול שמתווסף כמעט לכל תבשיל – יכול לשמור על כ -10 גרם נוזלים בגוף .
 3. כדאי לוותר גם על הסוכר, כמו גם על כל נגזרותיו. העובדה היא שכמעט אין תועלת מפחמימות מהירות, אך מספר תאי השומן גדל בגללן.
 4. חמאה (כולל שמן צמחי) ומרגרינה אסורות גם במהלך הדיאטה האסטונית. מזונות אלה, בעלי תכולת קלוריות מוגזמת, יכולים לשלול את תוצאות הטכניקה כולה.

כמו כן, נציין כי השפעת הדיאטה האסטונית היא זמנית – היא יעילה לטווח הארוך רק כ"טלטול "של הגוף לפני שמתחילים במשטר שריפת שומן ארוך יותר . אם זה לא נעשה, יומיים-שלושה לאחר סיום הדיאטה המשקל עשוי לחזור.

ירקות אלה כוללים חסה, כרוב, מלפפונים וכו '. אם תקפידו על כללים פשוטים אלה, תגיעו במהרה לתוצאות טובות באמת! לפחות, מפתחי השיטה המתוארת מבטיחים זאת.

יתרונות הדיאטה האסטונית

 1. הוא אינו מספק שימוש במזונות נדירים.
 2. זה יכול לשמש לא רק כדרך חירום לרדת במשקל, אלא גם לניקוי הגוף.
 3. הצורך בהכנת אוכל נעלם כמעט לחלוטין.

תפריט למשך 6 ימים:

היום הראשון . אכלו רק ביצי עוף מבושלות, ללא כל תבלינים. מספר הביציות צריך להיות 5-6. הארוחות צריכות להיות חלקיות, כלומר הפסקות בין הארוחות לא יעלו על 2-3 שעות.
יום שני . גם היום תאכלו באופן חלקי – אכלו 0.5 ק"ג גבינת קוטג 'דלת שומן.
יום שלישי . התוכנית זהה, אך הפעם עליכם לאכול יותר מ 700 גרם פילה עוף – מבושל או מאודה. הסר שומן ועור לפני הבישול.
היום הרביעי . קח אורז חום ובשל אותו בלי להשתמש בשמן ומלח. מחלקים את הדייסה שהתקבלה ל 5-6 חלקים.
היום החמישי . אכלו רק תפוחי אדמה – מותר לאדותם, לבשלם בקליפתם ולאפות בנייר כסף. במשך כל היום צריך לאכול 6 תפוחי אדמה בינוניים.
היום השישי . ביום האחרון, אכלו רק תפוחים ירוקים. באופן אגיד, מספרם אינו מוגבל.

נסיגה מתזונה:
בואו נשמור מיד כי קשה מאוד לשמור על התוצאה לאחר מכן, אם כי תזונה קשה אך יעילה, מכיוון שהגוף, בהיותו במצב של הלם מרעב, ישאף לפצות על הפסדים בהקדם האפשרי. לכן, על מנת להימנע מעלייה במשקל, כדאי לצאת ממנו בצורה נכונה ובזהירות מירבית.

 1. במהלך השבועות הראשונים, תכולת הקלוריות בתפריט צריכה להיות מקסימום 1700 קק"ל ליום.
 2. כדי להשיג את כמות האנרגיה הנדרשת, אכלו דייסת דייסת קוואקר, שעורה פנינה, אורז וכוסמת.
 3. לוותר על סוכר וממתקים לגמרי, או לחילופין לאכול אותם בכמויות מינימליות ורק לארוחת הבוקר.
 4. ניתן לאכול בשר או דגים לארוחת הצהריים, אך משקל המזון הכולל צריך להיות מקסימום 150 גרם.
 5. העדיפו אוכלים אפויים או מאודים.
 6. מבשלים רק בשמן צמחי, ומפצים על המחסור בחומצות שומן בשמן דגים.
 7. יש לשמור על מינימום את כמות הלחם בתזונה.
 8. ניתן להוסיף דייסה פירות להרחבת הטעם.

מותר לאכול גם מוצרי חלב דלי שומן, פירות יער, ירקות ובשרים רזים.

מאמרים בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button